Akademie GP

Akademie GP přináší užitečné informace pro všechny, kteří se chystají ke koupi některého výrobku z nabídky značky GP Batteries. Nejste si jisti, jaká baterie je nejvhodnější do nízkých teplot a nevybije se? Bojíte se, zda je Vámi zvažovaná kapacita nové powerbanky dostatečná? Právě na tyto otázky naleznete odpověď v úvodních dvou článcích naší série.

Baterie

Jaké jsou druhy?
K čemu jsou vhodné?

Co znamená lepší? Nižší cena nebo vyšší kvalita? Možnost použití baterií v mrazech či schopnost opakovaného nabytí? Co člověk, to jiná odpověď. Pojďme si hlavní typy baterií představit a popsat si jejich hlavní výhody a nevýhody.

Více

Powerbanky

Jaká je jejich reálná kapacita?
Jak se počítá?

Možná jste se již setkali s recenzemi typu „uvádí vyšší kapacitu, než má ve skutečnosti“, nebo jste již powerbanku zakoupili a zdá se Vám, že udávaná kapacita neodpovídá reálu. Problémem nemusí být kvalita powerbanky, ale fakt, že jste nevzali v úvahu takzvanou „reálnou kapacitu powerbanky“.

Více

Čelovky

Jako dárek pro dobrodruhy.
Jak vybrat tu správnou?

Běhají, kempují, chodí na traily a tvrdí, že čerstvý vzduch je všechno, co potřebují. Jaký dárek jim tedy pořídit? Nelámejte si hlavu nad drahým outdoorovým vybavením a zapomeňte na univerzální hrníčky a ponožky.

Více

Svítilny

Jak vybrat tu nejvhodnější?
Na co si dát pozor?

Spolehlivá svítilna je jako dobrý přítel: každému z nás se vyplatí ji mít, spoustě lidí už zachránila život, ale poznat tu pravou není jen tak. Vy to ale zvládnete!

Více

Nabíječky

Nabíjejte rychle, šetrně
a bezstarostně.

Jak nabíjet co nejrychleji a jednoduše? S novou generací nabíječek GP ReCyko vybavených moderními funkcemi to jde.

Více

Nabíjecí baterie

Šetřete peníze i přírodu
s bateriemi GP Recyko.

Jak mít po ruce nabité a spolehlivé baterie přesně ve chvíli, kdy jsou potřeba a navíc šetřit peníze i přírodu? Přesně to se dozvíte v našem novém článku.

Více

Nabíjecí baterie

Jak vypadá jejich typický uživatel?
Proč si je vybral?

Jak vypadá typický uživatel nabíjecích baterií a proč jim dal přednost před bateriemi jednorázovými?

Více

Nabíjecí baterie

Kolik s nimi ušetřím?
Jakou mají výdrž?

Vyberte tu pravou nabíjecí baterii GP a získáte špičkovou výdrž, maximální finanční úsporu nebo ušetříte čas

Více

Nabíjecí baterie

Jak pomáhají zabavit děti?
Na co jsou nejvhodnější?

Přinášíme vám pár tipů, jak vám pomohou nabíjecí baterie řady GP ReCyko zabavit vaše dítka, udělat si den příjemnější a užít si spoustu radosti a zábavy.

Více