Akademie GP

Akademie GP přináší užitečné informace pro všechny, kteří se chystají ke koupi některého výrobku z nabídky značky GP Batteries. Nejste si jisti, jaká baterie je nejvhodnější do nízkých teplot a nevybije se? Bojíte se, zda je Vámi zvažovaná kapacita nové powerbanky dostatečná? Právě na tyto otázky naleznete odpověď v úvodních dvou článcích naší série.

Baterie

Jaké jsou druhy?
K čemu jsou vhodné?

Co znamená lepší? Nižší cena nebo vyšší kvalita? Možnost použití baterií v mrazech či schopnost opakovaného nabytí? Co člověk, to jiná odpověď. Pojďme si hlavní typy baterií představit a popsat si jejich hlavní výhody a nevýhody.

Více

Powerbanky

Jaká je jejich reálná kapacita?
Jak se počítá?

Možná jste se již setkali s recenzemi typu „uvádí vyšší kapacitu, než má ve skutečnosti“, nebo jste již powerbanku zakoupili a zdá se Vám, že udávaná kapacita neodpovídá reálu. Problémem nemusí být kvalita powerbanky, ale fakt, že jste nevzali v úvahu takzvanou „reálnou kapacitu powerbanky“.

Více

Čelovky

Jako dárek pro dobrodruhy.
Jak vybrat tu správnou?

Běhají, kempují, chodí na traily a tvrdí, že čerstvý vzduch je všechno, co potřebují. Jaký dárek jim tedy pořídit? Nelámejte si hlavu nad drahým outdoorovým vybavením a zapomeňte na univerzální hrníčky a ponožky.

Více

Svítilny

Jak vybrat tu nejvhodnější?
Na co si dát pozor?

Spolehlivá svítilna je jako dobrý přítel: každému z nás se vyplatí ji mít, spoustě lidí už zachránila život, ale poznat tu pravou není jen tak. Vy to ale zvládnete!

Více

Nabíječky

Nabíjejte rychle, šetrně
a bezstarostně.

Jak nabíjet co nejrychleji a jednoduše? S novou generací nabíječek GP ReCyko vybavených moderními funkcemi to jde.

Více

Nabíjecí baterie

Šetřete peníze i přírodu
s bateriemi GP Recyko.

Jak mít po ruce nabité a spolehlivé baterie přesně ve chvíli, kdy jsou potřeba a navíc šetřit peníze i přírodu? Přesně to se dozvíte v našem novém článku.

Více