Udržitelnost a ekologie

Šetřete přírodu s GP

Šetřete přírodu s GP

Lidstvo zatěžuje svou planetu stále víc. V GP cítíme odpovědnost za vývoj udržitelnějších zdrojů energie. Vytváříme vizi zelenějšího zítřka, děláme to cíleně a dlouhodobě.

Recyklujeme

Snižování množství škodlivého odpadu z naší výroby je jednou z hlavních priorit GP zaměřených na životní prostředí. Pracujeme na dosažení nulového množství odpadu z našich výrobních zařízeních. Dlouhodobě měříme a testujeme možnosti recyklace zbylého odpadu z naší produkce na novou energii.
Více

Vyvíjíme zelenější baterie

Neustále hledáme možnosti, jak zvýšit podíl recyklovaných materiálů v našich bateriových výrobcích. Jsme první společností na výrobu baterií v Číně, která získala dobrovolný certifikát UL Environmental Claim Validation (ECV) pro náš recyklovaný obsah (UL ECVP 2809). Mnoho našich modelů dobíjecích baterií obsahuje alespoň 10% recyklovaného materiálu.
Více

Balení šetrné k přírodě

Kromě samotných produktů hledáme v GP způsoby, jak zvýšit využití recyklovaných materiálů v našich obalech. Například naše nová řada dobíjecích baterií a nabíječek ReCyko je balena do papírových obalů neobsahujících žádné plasty.
Více

Bezpečnost především

Jako jedna z předních světových značek baterií se společnost GP zavázala nabízet pouze produkty, které splňují nejvyšší mezinárodní bezpečnostní standardy. Dodržujeme přísné bezpečnostní požadavky a naše střediska pro zajištění kvality a laboratoře jsou mezinárodními orgány kladně hodnoceny. Náš důraz na bezpečnost u GP produktů nekončí. Zavedli jsme například dětské ochranné obaly na knoflíkové baterie, abychom dětem v jejich náhodném požití.
Více

Chcete se dozvědět víc?